Inchirieri ski Poiana Brasov

 

Scoala Ski Poiana Brasov Ski School

 

Inchirieri Ski & Snowboard in Poiana Brasov 

cu R&J Ski School & Ski Rental

   bootdoc partener oficial R&J Scoala Ski Poiana Brasov         Komperdell partener oficial R&J Scoala Ski Poiana Brasov                wintersteiger partener oficial R&J scoala de ski poiana brasov        Cebe partener oficial R&J Scoala Ski Poiana Brasov   fischer partener oficial R&J Scoala Ski Poiana Brasov

Inchirieri ski Poiana Brasov

Cine Suntem ?

R&J - Inchirieri ski Poiana Brasov

este un magazin de inchirieri echipamente de ski si snowboard , ski service si centru bootfitting din Poiana Brasov situat în centrul statiunii Poiana Brasov, vis-a-vis de parcarea centrala din Poiana Brasov si la parterul R&J Ski Center.

Intr-o zona de maxim interes pentru pasionații de ski, la o distanta egala, dar nu departe de cele doua telecabine ce deservesc Vf. Postavaru si la 2-3 minute de partia de incepatori Bradul.

In fata magazinului de ski se afla si o parcare generoasa de aproximativ 60 de masini .

Echipa R&J Ski Team Poiana Brasov  își propune să ofere iubitorilor de ski spre inchirere cele mai bune echipamente de ski si snowboard, cele mai bune servicii din domeniul schiului la cele mai bune prețuri din Poiana Brasov

Contact scoala ski snowboard Poiana Brasov

Echipamente de ski de inchiriat  doar in Poiana Brasov

pentru toate varstele si nivelurile,  de la incepatori la experti (race ski) si echipamente VIP. Dimensiunile claparilor sunt de la cea mai mica marime de copii , marimea 25 , pana la cea mai mare de adulti marimea 52

Oferim de asemenea spre inchiriere manusi , ochelari, cagule si casti de protectie.

R&J Inchirieri ski & snowboard Poiana Brasov

 

*** FREE Ski Shuttle bus !!! ***

ski suttle bus in poiana brasov

R&J Ski Team  Poiana Brasov ofera clientilor sai transport gratuit la si de la partia de ski , printr-un simplu apel telefonic.

 

 

 

Rezervari scoala ski , cursuri ski in Poiana Brasov

Inchirieri echipamente Ski & Snowboard Poiana Brasov

Ce stiu expertii ?

La școlile de schi puteți închiria cele mai bune echipamente de schi. Acest lucru este valabil și pentru R&J - Ski & Snowboard Rental, unde echipa R&J  se asigură că numai schiuri de top sunt oferite spre inchiriere.

Este de la sine înțeles că echipa noastră va avea grijă de întreținerea profesionala a echipamentului ( ceruire ascutire canturi ) și setarea perfectă a legăturilor dumneavoastră de schi.

Personalul R&J

te indruma in alegerea echipamentului potrivit in functie de nivelul si marimile fiecaruia, precum si cu informatii despre situatia la zi a partiilor.

Schiuri atragatoare pentru copii, cu marimi de la 67 cm numai bune pentru a le asigura si celor mici confortul in initierea skiului.

Pentru adolescenti, adulti si cei mai experimentati, oferim schiuri de ultima generatie.

INCHIRIATI ECHIPAMENTE DE SKI & SNOWBOARD IN POIANA BRASOV DE LA

R&J SKI SCHOOL / SKI RENTAL

ASTFEL VA VETI IMBUNATATI PERFORMANTA !

Claparii reci si umezi pot strica ziua sau chiar vacanta oricarui iubitor de ski, de aceea noi acordam o atentie sporita uscarii si dezinfectarii claparilor dupa fiecare utilizare. Servisam schi-urile ori de cate ori este nevoie, prin ascutirea canturilor si ceruirea talpii cu ceara speciala in functie de conditiile zapezii .

La sosirea in magazin clientii trebuie să completeze și să semneze formularul de închiriere. În cazul în care sunt sub 18 ani, părintele sau tutorele legal trebuie să semneze pentru ei.

Confortul si siguranta clientilor nostri este o prioritate pentru noi.

 

Au inceput rezervarile pentru cursurile de ski si snowboard pentru copii si adulti, organizate de R&J Ski School din Poiana Brasov pentru sezonul 2021 – 2022. Lectiile de ski si snowboard pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia privata de langa sediul scolii sau pe  partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra ), iar cele pentru avansati se vor tine pe Masivul Postavarul.

Rezervari scoala ski , cursuri ski in Poiana Brasov

Inchirieri echipamente Ski - Snowboard Poiana Brasov

Te-am Facut Curios?

Call Now Button