Cursuri de schi private si de familie in Poiana Brasov

Ski si Snowboard in Poiana Brasov cu R&J

Rezervari Scoala ski Instructor Ski Poiana Brasov,

Bucura-te de o vacanta minunata in Poiana Brasov

Rezervari Scoala Ski Instructor Ski Poiana Brasov. Planificați o excursie la schi la Poiana Brașov? Nu căutați mai departe de R&J Ski School pentru toate nevoile dvs. de rezervare de schi. Indiferent dacă sunteți un începător sau un schior experimentat.

MEDALIATI AI CAMPIONATULUI NATIONAL AL INSTRUCTORILOR / MONITORILOR DE SKI PROFESIONISTI DIN ROMANIA EDITIA 2023.
Medalists of the National Championship of Professional Ski Instructors - Monitors from Romania 2023 edition.
Janin instructor de schi la R&J Ski School Romania , vicecampion de ski 2023
PESTE 10 000 DE CLIENTI MULTUMITI !
EXPERIENTA NOASTRA DIN 1990,
CEA MAI BUNA LOCATIE DIN POIANA BRASOV

Tiberiu Oprea, acum 3 luni

” Am avut o experienta minunata la scoala de schi R&J. Instructorul meu, Adi, a fost unul dintre cei mai buni instructori de schi pe care i-am intalnit vreodata. De la inceput, Adi a fost extrem de rabdator si atent la nevoile mele. El mi-a oferit feedbackul necesar pentru a ma ajuta sa imi imbunatatesc tehnica. Cu fiecare lectie, am observat o imbunatatire semnificativa in abilitatele mele de schi, ceea ce a facut experienta mult mai placuta. Recomand cu caldura aceasta scoala de schi si in special pe instructorul Adi „

R&J Ski School oferă o gamă completă de servicii pentru a asigura o experiență de schi de neuitat. Cu R&J Ski School, puteți rezerva cu ușurință lecții de schi adaptate nivelului de calificare și obiectivelor dvs. Echipa noastra de instructori cu experiență și certificare este dedicată să ofere instruire personalizată, ajutându-vă să vă îmbunătățiți tehnica și să vă sporiți încrederea pe pârtie.

De la lecții individuale la sesiuni de grup, au opțiuni care se potrivesc tuturor. Pe lângă lecțiile de schi, R&J Ski School oferă închiriere convenabilă de echipament de schi. Puteți alege dintr-o gamă largă de schiuri, clăpari și bețe de înaltă calitate, care se potrivesc la diferite dimensiuni și niveluri de calificare.

Echipamentul nostru bine intretinut va asigura performante si siguranta optime in timpul aventurilor voastre la schi in Poiana Brasov. Rezervarea la R&J Ski School este o briză. Platforma online ușor de utilizat R&J vă permite să rezervați lecții de schi și să închiriați echipament în avans, asigurând o experiență fără probleme la sosire.

Echipa de servicii pentru clienți R&J este, de asemenea, disponibilă pentru a vă ajuta cu orice întrebări sau solicitări speciale pe care le aveți. Poiana Brașov este o destinație de schi uluitoare, iar R&J Ski School este partenerul tău de încredere pentru a profita la maximum de vacanța ta la schi.

Cu expertiza lor, instructorii prietenoși și echipamentul de top, poți să mergi cu încredere pe pârtii și să te bucuri de o experiență incredibilă de schi în frumoșii munți românești.

Vicecampion national in campionatul instructorilor profesionisti din Romania 2023, Instructor de ski la R&J scoala ski Poiana Brasov Romania
Vicecampion National in Campionatul Instructorilor Profesionisti din Romania 2023, Instructor de ski la R&J scoala ski Poiana Brasov Romania

Nu ratați ocazia de a rezerva lecții și echipament de schi cu R&J Ski School pentru o aventură de schi de neuitat în Poiana Brașov. Începeți să vă planificați călătoria astăzi și pregătește-te să descoperi pârtiile cu încredere și pricepere.

Au inceput rezervarile pentru cursurile de ski si snowboard organizate de R&J Scoala de Ski & Snowboard Poiana Brasov pentru sezonul 2023 – 2024. Rezervari Scoala Ski Poiana Brasov AICI !

Lectiile pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia de langa sediul scolii de ski si pe partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra). Lectiile pentru avansati se vor tine pe Masivul Postavarul.

In funcție de nevoile și obiectivele dvs, puteți să alegeti lecția privata, totuși daca doriți, fie că este vorba de distracție pentru toată familia, sau evadarea unui cuplu in Poiana Brasov, puteti opta pentru lectia de grup.

Sa ne vedem cu bine pe partie !

Echipa R&J Poiana Brasov

Ski Service Poiana Brasov Romania
Ski Service Poiana Brasov Romania
Bootfitting Poiana Brasov - Romania
Bootfitting Poiana Brasov – Romania
R&J Ski School Poiana Brasov
R&J Ski School Poiana Brasov
R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School.
R&J Ski rental Poiana Brasov
Call Now Button