Scoala schi Poiana Brasov

Scoala de Schi R&J Poiana Brașov

Oferă o varietate de lecții de schi si snowboard pentru adulți si copii.

Reducere 20% pentru rezervari

Scoala schi Poiana Brasov
Cursuri de schi la cele mai bune preturi din Poiana Brasov

Școala de Schi R&J Poiana Brașov ofera atat lectii de schi cat si de snowbording pentru adulti si copii, indiferent de nivelul la care se afla , de la incepatori la avansati.

R&J pune la dispozia clientilor sai si un centru cu echipamente de ski si snowboard de inchiriat de ultima generatie, echipamente noi schimbate o data la 2 ani . Fie că sunteți începator la prima lectie de schi, fie că vă întoarceți și căutați să vă îmbunătățiți tehnica de ski , vă oferim lecții pentru orice nivel .

rezervari scoala shi si snowboard poiana brasov

Scoala de schi R&J

Cu ajutorul echipei noastre de instructori de schi si snowboard R&J, vă puteți alătura unei lecții de grup în discipline precum schiul sau snowboarding-ul, puteți rezerva o lecție privată pentru o personalizare suplimentară sau puteți experimenta mai mult din zona de schi Poiana Brașov si Masivul Postavaru cu un ghid / instructor de ski R&J. Personalizare branturi pentru ski si snowboard.

Centru de ski – Bootfitting Poiana Brasov

Veți învăța și vă veți îmbunătăți tehnica de ski sau snowboard în ritmul dvs. , veti fi asistat in permanenta de un instructor de schi R&J , care va va asigura si o atmosfera prietenoasa pe toata durata cursului de ski.

lectii de schi pentru cei mici in Poiana Brasov cu R&J Scoala de ski si snowboard
Scoala de schi pentru copii incepand cu varsta de 3 ani

Luați decizia inteleapta și începeți să schiați în modul corect, deoarece indreptarea unor deprinderi gresite sunt mai greu de corectat decat invatarea corecta a miscarilor.

La R&J Poiana Brașov suntem conștienți de faptul că începătorii adulți, de orice vârstă, vor avea teama, retinere, înainte de a începe prima lectie de ski . Dar cu siguranta vom reusi sa va oferim o experienta frumoasa.

De aceea in cei peste 25 ani de activitate am primit sute de recenzii pozitive pe Google Maps si TripAdvisor

Recenzii TripAdvisor R&J Poiana Brasov
Recenzii R&J Ski Center

Preturi scoala schi – Poiana Brasov

a. 01 Dec 2023 – 17 Ian 2024 ; 30 Ian – 28 Februarie 2024 ; weekend-urile 01 Dec 2023 – 30 Aprilie 2024

– 1 h / persoana: 130 lei (grup 4+)

– 1 h / persoana: 140 lei ( 2-3 pers, acelasi nivel si varsta )

– 1 h / persoana: 150 lei ( lectie privata )

*** tariful nu include echipamentul de ski / snowboard si transportul pe cablu ( pt. elev si instructor )

Tarife valabile doar cu rezervare platita anticipat cu minim 10 zile inainte !!! Tarife deja reduse cu aproximativ 15%.

– Orarul pentru cursurile de ski sau snowboard este : 9.00 – 11.00, 11.30 – 13.30, 14.00 – 16.00 .

– La cerere, cursurile de ski pot fi de 3 sau 4 ore pe zi cu pauza dupa primele 2 ore de ski.

b. 18 Ian – 29 Ian 2024 ; 01 Martie – 30 Aprilie 2024 ( perioada LUNI – VINERI )

– 1 h / persoana: 100 lei (grup 4 +)

– 1 h / 3 persoane: 120 lei de persoana

– 1 h / 2 persoane: 130 lei de persoana

– 1 h / persoana: 150 lei

Tarife valabile doar cu rezervare platita anticipat cu minim 10 zile inainte !!! Tarife deja reduse cu 15%

– Orarul pentru cursurile de ski sau snowbord este : 9.00 – 11.00, 11.30 – 13.30, 14.00 – 16.00 .

Cu ajutorul instructorilor noștri prietenoși și profesioniști de ski R&J, vă veți putea bucura de plăcerile schiului alpin, prin formatul nostru de lecție de grup pentru începători sau avansati.

Lectii de schi pentru grupuri in Poiana Brasov

Vei fi plasat într-un grup de schiori cu aceleasi cunostinte sau similare incepatori, nivel mediu sau avansati , unde te vei bucura de o atmosferă distractivă și relaxată pe măsură ce vei învăța elementele din schiul alpin.

VA ASTEPTAM PE PARTIE !!!

R&J SKI TEAM – POIANA BRASOV